Hengfu Power Supply Model HF80W-SDW-27K
Hengfu HF80W-SDW-27K Power Supply Technical Description
Technical Description of the Hengfu HF80W-SDW-27K Power Supply
Technical Features
  • Nominal Power: 80 W
  • Input Voltage: Universal (100V - 240V)
  • Input Frequency: 50/60 Hz
  • Output: DC 27 V